Vihteljärvi
Yhteystiedot In English
Vaakunamv
 
Sukuhaara Puhelinnumero Sähköpostiosoite
OSKARI
Terttu Huhtamaa 02-578 7045 thuhtamaa(at)gmail.com
Eija-Uusi Oukari 02-572 2542 eija.uusi-oukari(at)suomi24.fi
IIVARI
Oivi Koskensalo 0400-549 975 okoskensalo(at)gmail.com
Tuula Virtanen 0400-410 816
JUHO
Paula Haveri 0400-521 673 paula.haveri(at)ippnet.fi
VIHTORI
Kalevi Koivula 02-572 1865
Tarja Koivula 040-508 5073 tarja.koivula(at)pp.inet.fi
HILDA
Arto Ojanen 045-671 7610 artsi.ojanen(at)gmail.com
ARTTURI
Laura Ahonen 040-733 3903 laura.ahonen(at)elise.fi
EINO
Inna Kuismanen 050-368 8190 jarita.kuismanen(at)elisanet.fi
Sukuseura sukuseura(at)leppaslaiset.net
(Korvaa (at) @-merkillä, kun käytät näitä osoitteita.)
© Leppäsläisten sukuseura ry